Havlíčkova 6, 811 04 Bratislava | +421 2­ 5777­ 0000 | mwpromotion@mwpromotion.sk

LET´S COLLABORATE

Agentúra MW Promotion poskytuje svoje služby ako člen voľného združenia konzultačných a marketingových firiem spojených zastrešujúcou ambrelou "MW".


Firmy MW Family majú spoločnú históriu a napriek dnešnej samostatnosti naďalej pravidelne spolupracujú s cieľom poskytovať klientom komplexné, integrované a efektívne riešenia v marketingovej oblasti. Každá z firiem rodiny MW má svoju profiláciu. 


MW Promotion

MW Promotion je reklamná agentúra, poskytujúca servis v celom spektre komunikačných služieb. Pracuje ako typická "boutique agency". To znamená, že preferuje spoluprácu s menším počtom klientov, ktorým poskytuje nadštandartný servis priam "osobného" charakteru. MW Promotion sa snaží o nachádzanie neobvyklých, ale efektívnych ciest na budovanie značiek, podporu predaja a zvyšovanie zákazníckej hodnoty klientov. 


MW Platform

MW Platrform sa v posledných piatich rokoch vyprofilovala ako špecialista na vernostné programy a digitálny marketing. Spoločnosť v minulosti vyvinula, implementovala a prevádzkovala jeden z najmohutnejších vernostných programov na Slovensku, ktorý bol pod názvom Telekom Benefit určený zákazníkom spoločnosti Slovak Telekom. Paralelne sa pracovalo na podobnom projekte pre český T-Mobile. Okrem týchto dvoch významných referencií spoločnosť aktuálne pracuje na ďalších dvoch vernostných programoch. Okrem toho zabezpečuje komplexné e-commerce riešenia viacerých spoločností.MW Consulting

MW Consulting ponúka klientom služby v oblasti strategického poradenstva v oblasti marketingu a informačných technológií. Jedná sa o klasický servis konzultačnej spoločnosti, ktorej projekty sú pomerne rôznorodé, lebo sú pripravované ad-hoc a vychádzajú vždy zo zadefinovaných potrieb klientov. Medzi zaujímavé výsledky MW Consulting patrí príprava feasibility study pre integrované obslužné miesto verejnej správy.

 

MW2motion

MW2motion zastrešuje projekty zvyšných spoločnosti MW Family, ktoré majú presah do Českej republiky. Z významných projektov v minulosti sa jednalo o exekúciu lojalitného programu Našim pro radost, ktorý pre T-Mobile Czech Republic pripravila spoločnosť MW Platform. 

 

Ročný obrat skupiny firiem MW je viac ako 6 miliónov EUR.