Havlíčkova 6, 811 04 Bratislava | +421 2­ 5777­ 0000 | mwpromotion@mwpromotion.sk

Pohostinstvo ´73

Agentúra MW Promotion vyhrala výberové konanie vďaka originálnej myšlienke vytvoriť tzv. pop-up Pohostinstvo ´73.

Za projekt „Pop-up Pohostinstvo ´73“ sme získali Bronzový klinec 2016 v kategórii EVENTS.

Navrhli sme kreativitu a zrealizovali nielen prestrešujúcu ideu biznis eventu, ale aj nadstavbový model eventu, nad rámec zadania - pokračovanie VIP eventu v podobe unikátneho konceptu pop-up Pohostinstva ´73 (typická retro krčma v priestoroch OD Dunaj), určeného širokej verejnosti. Koncept bol natoľko úspešný, že z pôvodných 7 dní sa predĺžil až na 16 a vyvrcholil akciou, na ktorej návštevníci vkladali symboly dnešnej doby do Časovej schránky na ďalších 43 rokov. Super úspešný projekt pokračoval aj v lete road show s putovným kinom Bažant Kinematograf „Záhradné Pohostinstv´73“ v 31 slovenských mestách.

Projekt nemal okrem Facebook komunikácie a výkladov žiadnu ATL kampaň. Zdieľanie pozitívnych skúseností a PR výstupy fungovali ako efektívna pozvánka do Pohostinstva ´73. Využili sme silu pozitívnych emócií – „cool retro“ pre mladších a príjemná nostalgia (spomienkový optimizmus) pre starších.

Výsledky: viac ako 2.000 návštevníkov v Pohostinstve ´73 v OD Dunaj, viac ako 30.000 návštevníkov Záhradného Pohostinstva ´73 po celom Slovensku. Predaj novinky Zlatý Bažant ´73 splnil celoročný plán predaja už za prvé 2 mesiace a vysoko prekročil očakávania.